Kontakti
Biķernieku iela 121, Rīga

Noliktava Ulbrokas iela 44C
Offiss Ulbrokas iela 40C

Tālr.:   (+371) 67312277
  mob.tel.  (+371) 29286934
  mob.tel.  (+371) 29461315
  Fakss:     (+371) 67537818

  E-pasts: info@bohmans-dlh.lv


Par mums

 Zīmols  Latvijas mēbeļu un interjeru ražotājiem ir pazīstams kopš 1996.gada, kad Zviedrijas nažfinieru un cēlkoku zāģmateriālu ražotājs, ar senām ģimenes tradīcijām nolēma Rīgā atvērt uzņēmumu. 

Darbības laikā uzņēmumam bijuši dažādi akcionāri.

Kopš 2010.gada tā pati pieredzējusī koku ekspertu komanda,kas uzsāka darbu 1996.gadā, nodrošina šodienas atjaunotā uzņēmuma darbību un attīstību.
 
Mūsu bagātā pieredze Latvijas koksnes izstrādājumu tirgū, mūsu ilgtermiņā pārbaudītie un uzticamie partneri no Eiropas un ASV ir garantija tam, ka it visi mūsu klienti- mēbeļu un koka izstrādājumu ražotāji, dizaineri, restaurātori, būvnieki, laivu, mūzikas instrumentu un ieroču meistari, vai vienkārši individuālie klienti, vienmēr atradīs sev piemērotāko koksnes materiālu savu ideju un projektu realizēšanai, savu ikdienas ražošanas vajadzību nodrošināšanai. Mūsu materiāli - jūsu individuālo telpu izbūvei, apkārtējās vides dekorēšanai un labiekārtošanai.
 
Mūsu specialitāte ir koksnes materiāli visā to daudzveidībā un produkti, kas nepieciešami koksnes pārtapšanai estētiskā gala produktā.

Mūsu piedāvājuma klāstā ir visdažādāko koku sugu nažfinieri un  maliņu materiāli, cēlkoku kaltēti zāģmateriāli, lapegles, tropisko koku, termokoksnes terases dēļi un fasādes apšuvuma dēļi, PVC kompozītmateriāla terases dēļi, līmētas logu brusas, cēlkoku parketa dēļi. Piedāvājam ACCOYA modificētas koksnes zāģmateriālus.

Piedāvājumā ir arī palīgmateriāli finiera savilkšanai un balansa papīrs finierēšanai.

Koka terašu, fasāžu un koka ēku konstrukciju stiprināšanai piedāvājam SIHGA GmbH profesionālu furnitūru kokam un koka būvkonstrukcijām
  • dažāda pielietojuma skrūves,
  • skrūves un neredzamos stiprinājumus terasēm,
  • regulējamas atbalsta kājas terasēm,
  • koka un alumīnija atbalsta lāgas terasēm,
  • stiprinājumus un skrūves fasādes dēļiem,
  • regulējamas atbalsta pēdas koka kolonām un koka karkasiem,
  • izjaucamus profesionālus savienojumus ēku paneļu savienošanai, siju un starpsienu savienošanai.

Mēs spējam īsā laikā piegādāt Jums visus nepieciešamos materiālus!